گُل آلمان ایران برانکو ایرانی برنامه

گُل: آلمان ایران برانکو ایرانی برنامه استقلال مرد آلمانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث قتل مرد50ساله به وسیله جوانی که با همسر او رابطه داشت

ساعت 18:30 روز 11 دی سال گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 وقوع قتل در منطقه لویزان – شیان به کلانتری 102 پاسداران اعلام و با حضور مأموران در محل و انجام ب

قتل مرد50ساله به وسیله جوانی که با همسر او رابطه داشت

عبارات مهم : جنایت

ساعت 18:30 روز 11 دی سال گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع قتل در منطقه لویزان – شیان به کلانتری 102 پاسداران اعلام و با حضور مأموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد مردی 50ساله بر اثر اصابت ضربات جسم تیز به قتل رسیده و همسایه مقتول در طبقه سوم، دو جوان را حین خروج از منزل مقتول مشاهده کرده هست.

به گزارش شرق؛ با اعلام خبر به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، تیم بررسی صحنه اداره دهم به همراه عوامل تشخیص هویت در محل جنایت حاضر شدند و در همان بررسی مقدماتی مشخص شد مقتول بر اثر اصابت ضربات متعدد جسم تیز به ناحیه سر، سینه و گردن به قتل رسیده است.

همسایه مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: مشغول نمازخواندن در منزل بودم که با کمک خواهی همسایه مجاور که با صدای بلند فریاد می زد، همسرم در منزل را باز کرد. در همین وقت دو مرد جوان، هراسان از منزل مقتول خارج شدند و مقتول نیز درحالی که غرق در خون بود، تقاضای کمک کرد. به سرعت به کمک مقتول رفتم و مشاهده کردم او از ناحیه گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفته هست. بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفتیم و عنوان را به آنها اطلاع دادیم. در این وقت تلاش کردم از مقتول علت و چگونگی درگیری را جویا شوم ولی او موفق به بیان آن نشد و پیش از بیان هر حرفی فوت کرد.

قتل مرد50ساله به وسیله جوانی که با همسر او رابطه داشت

همسر مقتول که وقت ارتکاب جنایت در منزل یکی از دوستانش حضور داشت، در محل جنایت حاضر و تحقیقات از وی شروع شد.

این زن 34ساله در بیانات اولیه مدعی شد هیچ اختلافی با همسرش نداشته و حدود ساعت 18 به اتفاق شوهرش به منزل یکی از دوستانش در خیابان دولت رفته بود. او گفت: «همسرم بعد از رساندن من به منزل برگشت و حدود یک ساعت بعد، همسایه مان با من تماس گرفت و قتل را اطلاع داد. من هیچ اختلاف و مسئله خانوادگی با همسرم نداشتم و او را دوست داشتم».

ساعت 18:30 روز 11 دی سال گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 وقوع قتل در منطقه لویزان – شیان به کلانتری 102 پاسداران اعلام و با حضور مأموران در محل و انجام ب

با وجود اظهار بی اطلاعی همسر مقتول از عنوان جنایت و نحوه ارتکاب آن، با توجه به تحقیقات میدانی صورت گرفته از همسایگان و همچنین خانواده مقتول و وجود تناقضات در بعضی اظهارات، کارآگاهان این زن را دستگیر کردند.

همسر مقتول که همچنان بر بی گناهی اصرار داشت، در ادامه با ارائه دلایل و قرائن از سوی کارآگاهان خاص قتل، ضمن معرفی عامل مهم جنایت به نام «امین» مدعی شد در طراحی جنایت و قتل همسرش دخالتی نداشته است.

همسر مقتول در بیانات تازه خود به کارآگاهان گفت: «زمانی که در جزیره کیش بودیم، با یکی از بستگان دور همسرم به نام محمدامین آشنا شدم. بعد از گذشت مدت کوتاهی از شروع رفت وآمد محمدامین به زندگی من و همسرم، او متوجه پرسشها من با شوهرم شد و تلاش کرد به من در رابطه با همسرم یاری کند ولی به مرور متوجه شدم او به من علاقه مند شده است هست. محمدامین عنوان می کرد تا جایی که توان داشته باشد، در رابطه با همسرم به من کمک خواهد کرد.

قتل مرد50ساله به وسیله جوانی که با همسر او رابطه داشت

با توجه به شرایط مشکل که در زندگی داشتم، از محمدامین کمک فکری می گرفتم ولی به مرور من نیز به او وابسته شدم. این در حالی بود که نمی توانستم از همسرم جدا شوم. محمدامین شرایط مرا می دید و به جای اینکه راهکاری مناسب جلوي راهم قرار دهد، به من وعده های متعددی از جمله ازدواج می داد و مدام عنوان می کرد شوهرم همسر مناسبی جهت من و پدر خوبی جهت دخترم نیست. هر بار من نیز به او می گفتم در خانواده ما چیزی به نام طلاق وجود ندارد. بارها محمدامین به من پیشنهاد داد از همسرم انتقام بگیرم و حتی یک بار از من سؤال کرد بابت قتل همسرم چقدر می توانم پول پرداخت کنم که صراحتا به او گفتم قادر به پرداخت پولی نیستم. اصلا باور نمی کردم امین بتواند این کار را انجام دهد چون به نظرم جوان ترسویی بود».

با اعتراف صریح همسر مقتول و شناسایی عامل مهم جنایت، کارآگاهان به محل سکونت محمدامین رفتند و اطلاع پیدا کردند او از پایتخت کشور عزیزمان ایران متواری شده است است.

ساعت 18:30 روز 11 دی سال گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 وقوع قتل در منطقه لویزان – شیان به کلانتری 102 پاسداران اعلام و با حضور مأموران در محل و انجام ب

کارآگاهان هم وقت با شناسایی «محمدامین» به عنوان یکی از متهمان مهم پرونده با بهره گیری از تصویرهای دوربین های مداربسته محل سکونت مقتول اقدام به شناسایی تصویرهای متعلق به دو جوان حدودا 25ساله شدند که در روز جنایت به آنجا رفته و بعد از گذشت مدت وقت کوتاهی همراه محمدامین از محل متواری شده است بودند.

بررسی تصویرهای دوربین های مداربسته نشان داد ساعت 16:55 روز اتفاق ابتدا مقتول به همراه خانواده اش سوار ماشین شخصی خود از پارکینگ خارج و سپس در ساعت 17 همراه محمدامین وارد منزل شد. دو دقیقه بعد مقتول سوار ماشین خود به همراه خانواده اش از محل دور شد. ساعت 17:50 دو جوان حدودا 25ساله وارد ساختمان شدند و در ادامه مقتول نیز ساعت 18:15 با ماشین وارد پارکینگ ساختمان شد و در نهایت سه جوان که یکی از آنها محمدامین بود، با عجله از ساختمان متواری شدند.

قتل مرد50ساله به وسیله جوانی که با همسر او رابطه داشت

کارآگاهان با انجام کارها خاص پلیسی و در شرایطی که هیچ کدام از اعضای خانواده مقتول قادر به شناسایی تصویرهای دو جوان ناشناس نبودند، موفق به شناسایی این دو نفر به نام های بهزاد و فرهاد (هر دو 22ساله) شدند. بررسی سوابق آنها نشان داد فرهاد فاقد هرگونه سابقه دستگیری است ولی بهزاد پیش از این در سال های 1390، 1393 و 1395 به اتهام سرقت، مواد مخدر و جعل دستگیر و روانه زندان شده است است.

با شناسایی بهزاد و فرهاد به عنوان دو متهم این پرونده، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند این دو از پایتخت کشور عزیزمان ایران متواری شده است اند و درحال حاضر در شمال غرب کشور هستند. به این ترتیب بلافاصله هماهنگی مورد نیاز انجام شد و هر دو نفر آنها روز 24 بهمن سال گذشته دستگیر شدند. هر دو متهم به همکاری در درگیری منجر به جنایت و همچنین واردکردن ضربات چاقو به مقتول اعتراف کردند. بهزاد که فرهاد را به همراه خود به محل جنایت برده بود، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: حدود یک ماه قبل، از طریق یکی از دوستانم با محمدامین آشنا شدم. محمدامین می دانست من مهارت بالایی در رانندگی با موتور دارم و به همین علت به من پیشنهاد داد تا یک موتور برایم بخرد و درخصوص درگیری با مقتول نیز وعده داد مبلغ 25 میلیون تومان پول به من خواهد داد ولی عنوان نکرد قصد کشتن کسی را دارد.

روز حادثه، بعد از تماس محمدامین، من به همراه یکی از دوستانم به نام فرهاد به نشانی مقتول در منطقه شیان رفتیم. مدت کوتاهی بعد از ورودمان به منزل، مقتول نیز وارد منزل اش شد که به محض واردشدن به اتاق به سمت او حمله ور شدیم. با چاقویی که داشتم، چند ضربه به او زدم. فرهاد نیز با چاقوی کوچکش چند ضربه به مقتول زد ولی نمی دانم ضرباتش به کدام قسمت مقتول آسیب رساند. در همین حین، محمدامین مقتول را به سمت تلویزیون هل داد و با چاقوی من ضربه ای به گلوی مقتول زد؛ بعد از آن هر سه نفر از محل متواری شدیم. بعد از قتل نیز هیچ پولی از سوی محمدامین جهت ما واریز نشد».

واژه های کلیدی: جنایت | همراه | شناسایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog