گُل آلمان ایران برانکو ایرانی برنامه

گُل: آلمان ایران برانکو ایرانی برنامه استقلال مرد آلمانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری باندبازی من را از بازیگری دور کرد / شهرزاد عبدالمجید

بازیگر سریال “نرگس” گفت: من کاری به درست و غلط بودن حاشیه های عمدی که بعضی بازیگران جهت خود ایجاد می کنند ندارم ولی به عینه دیده ام که در بسیاری از دفاتر سینمای

باندبازی من را از بازیگری دور کرد / شهرزاد عبدالمجید

شهرزاد عبدالمجید: باندبازی من را از بازیگری دور کرد

عبارات مهم : سینما

بازیگر سریال “نرگس” گفت: من کاری به درست و غلط بودن حاشیه های عمدی که بعضی بازیگران جهت خود ایجاد می کنند ندارم ولی به عینه دیده ام که در بسیاری از دفاتر سینمایی بازیگران بر اساس میزان فالوورهای صفحه مجازی خود گزینش می شوند.

شهرزاد عبدالمجید بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت وگو با میزان، درخصوص فاصله گرفتن و کم کاری در عرصه بازیگری گفت: من چند هنگامی که است که ترجیح می دهم کمتر کار کنم. پیشنهادات هر لحظه و همواره وجود دارد ولی دوست ندارم در آنها بازی کنم لیکن اکثر کارها هجو و بی ارزش شده است اند.

وی راجع به غیبت خود در عرصه سینما افزود: واقعیت امر من هر لحظه به سینما فکر می کنم و بازی در این مدیوم را دوست دارم ولی هنگامی که باندبازی های موجود در سینما از بین برود می توانم به این عرصه بیایم. بعضی می گویند به باندبازی در سینما معتقدند ولی من به این مقوله ایمان دارم و اعتقاد دارم باندبازی سینما را نابود کرده است.

بازیگر سریال “نرگس” با اشاره به تجربه شخصی خود از باندبازی در سینما اضافه کرد: بارها و بارها از نزدیک باندبازی در سینما را تجربه کرده ام. بارها شده است که قرارداد سینمایی امضاء کرده ام و بعداً متوجه شدم که به جای من بازیگر دیگری را که رابطه داشته قرار داده اند.

وی با تاکید بر حاشیه سازی عمدی بعضی بازیگران اضافه کرد: من کاری به درست و غلط بودن حاشیه های عمدی که بعضی بازیگران جهت خود ایجاد می کنند ندارم ولی به عینه دیده ام که در بسیاری از دفاتر سینمایی بازیگران بر اساس میزان فالوورهای صفحه مجازی خود گزینش می شوند و اصلاً کسی کاری ندارد که آیا این فرد توانایی بازی دارد یا نه. در صورتی که بسیاری از فالوورهای این بازیگران هم غیر واقعی است.

باندبازی من را از بازیگری دور کرد / شهرزاد عبدالمجید

بازیگر فیلم “چهل” خرید و فروش نقش را ویرانگر دانست و اذعان کرد: تا هنگامی که به آسانی نقش می خرند و می فروشند، تا هنگامی که که بازیگران خودشان به خودشان رحم نمی کنند نمی توان امیدی به سینما داشت. من بارها پیشنهاد خرید نقش داشتم و اگر اسپانسر بود خیلی از نقش های مهم را بازی می کردم ولی ترجیح می دهم اگر کسی سراغ من می آید به خاطر هنرم بوده و سابقه بازیگری ام برایش مهم باشد.

وی ملاک گزینش بازیگران را نادرست خواند و ادامه داد: متاسفانه این روزها ملاک گزینش بازیگران به بیراهه رفته و بازیگران براساس ملاک های هنری گزینش نمی شوند. به عنوان مثال همچنان سی درصد از ملاک های مهم گزینش بازیگر قشنگی است که از نظر من همه چیز نیست. لیکن ما بسیاری بازیگران بزرگ را در سینما داریم که قشنگی چندانی ندارند.

عبدالمجید با اشاره به انجام عمل قشنگی در بعضی بازیگران خاطرنشان کرد: عمل قشنگی را همه جای دنیا انجام می دهند و اعتقاد دارم این عمل تاثیری در بازی بازیگر ندارد ولی هنگامی که تنها ملاک گزینش بازیگر قشنگی باشد باید جهت آن بازیگر و آن سینما تاسف خورد. بعضی می خواهند با آوردن بازیگران قشنگ و دریافت پول از آنها جیب خود را پر پول کنند و به هنر اهمیتی نمی دهند.

بازیگر سریال “نرگس” گفت: من کاری به درست و غلط بودن حاشیه های عمدی که بعضی بازیگران جهت خود ایجاد می کنند ندارم ولی به عینه دیده ام که در بسیاری از دفاتر سینمای

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | بازیگری | سینمایی | بازیگران | بازیگر فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

باندبازی من را از بازیگری دور کرد / شهرزاد عبدالمجید

باندبازی من را از بازیگری دور کرد / شهرزاد عبدالمجید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog