گُل آلمان ایران برانکو ایرانی برنامه

گُل: آلمان ایران برانکو ایرانی برنامه استقلال مرد آلمانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حل مسئله مالیاتی و خنده برابر بروزترین کری برانکو! ، شفر آخر به آلمان برگشت

به گزارش خبرانلاین؛ وینفرد شفر سرمربی استقلال به علت پرسشها مالیاتی و البته پاره ای از برنامه های کاری اش ، کمی دیرتر از سایر همکارانش از کشور عزیزمان ایران رفت

حل مسئله مالیاتی و خنده برابر بروزترین کری برانکو! ، شفر آخر به آلمان برگشت

شفر آخر به آلمان برگشت/حل مسئله مالیاتی و خنده برابر بروزترین کری برانکو!

عبارات مهم : آلمان

وینفرد شفر آخر دیشب کشور عزیزمان ایران را به مقصد آلمان ترک کرد.

به گزارش خبرانلاین؛ وینفرد شفر سرمربی استقلال به علت پرسشها مالیاتی و البته پاره ای از برنامه های کاری اش ، کمی دیرتر از سایر همکارانش از کشور عزیزمان ایران رفت.

او البته در این مدت تلاش کرد برنامه های خاص ای داشته باشد. تمام قد پشت تیم ملی ایستاد . هنگامی که کی روش سر وریا کاسه کوزه ها را سرش شکست ، مجبور شد در این باره توضیحات تکمیلی بدهد و باز ولی پشت تیم ملی را خالی نکرد ، از سوی برانکو با هجمه شدید روبرو شد و سرمربی پرسپولیس تلاش کرد برایش از ادبیات تحقیرآمیز استفاده کند. او را جهت سومی در لیگ و این همه خوشحالی مورد نقد قرار داد و گفت منصوریان که از تو بهتر نتیجه گرفته بود ولی باز پیرمرد آلمانی خندید و تنها در جواب گفت:«برانکو آدم بامزه ای است! دوستش دارم!»

حل مسئله مالیاتی و خنده برابر بروزترین کری برانکو! ، شفر آخر به آلمان برگشت

به جلسه دانش افزایی مربیان لیگ برتری رفت و باز هم قبل از همه در صف حاضرین بود. تا اینکه آخر استقلال توانست در این یک هفته ، پرسشها را حل کند و او بتواند برود منزل اش. البته طبق قرارداد منعقده ، کلوب متعهد به پرداخت این مبالغ و حل پرسشها ویزای کار و سایر امور هست. ولی شفر تلاش کرد در این مدت از بودن در پایتخت کشور عزیزمان ایران لذت ببرد ، جنجالی به پا نکند و در آرامش بر محبوبیت بالایش بین ایرانی ها بیافزاید. این محبوبیت بی تردید در آینده به کارش خواهد آمد.

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | برانکو | ایرانی | برنامه | استقلال | مرد آلمانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog